Чорна матерія колективу і бізнес хімія в командах Deloitte

Від чого залежить ефективна робота колективу? Від лідера? Від правильно поставленої задачі? Чи може від мотивації?

Як свідчать результати наукового дослідження проведеного для Deloitte Global, синергія команди залежить від емпатії.

Емпатія – це можливість однієї людини зрозуміти стан та потреби іншої без осудження чи зверхності. Емпатія в колективі, як чорна матерія у всесвіті, – на ній тримається усе.

Чому саме емпатія? Коли в команді зібрані люди із різними характерами, непорозумінь не уникнути. І саме людина із  хорошими емпатичними та дипломатичними навичками може налагодити ефективну комунікацію між ними.

Щоб краще зрозуміти, як працює емпатія, можете подивитися 1-2 серії Скорпіону, серіал про команду найрозумніших людей у світі, які можуть вирішити найскладніші питання, однак (через брак емпатіїї) не розуміють інших людей. І лише Пейдж, колишня офіціантка, допомагає їм зрозуміти себе, один одного та інших.

Командна система Deloitte

На спільному воркшопі від «Навчай для України» та Deloitte Ukraine, який відбувся 3 березня 2018 року, представники Deloitte розповіли нам про їхню систему Business Chemistry (хімія в бізнесі), яку вони використовують у своїй роботі.

За цією системою вони виділяють чотири типи особистості:

  • Pioneer любить інновації та шукає можливості повсюди. Особливості: адаптивність, відкритість, креативність, уникання деталей, спонтанність, розуміння ризиків.  (“ІЛОН МАСК, ІЛОН МАСК” – звучало у мене в голові.)
Characteristics of Pioneer type of personality based on Business Chemistry
Характеристика Pioneer/Винахідника
  • Guardian любить стабільність, практичність та бюрократію. Він чи вона методичні, перевіряють точність і надійність інформації та виконаної роботи. До того ж, вони не схильні до змін.
Характеристика Guardian/Захисника
Характеристика Guardian/Захисника
  • Driver у захоплені від нових викликів та контролю. Його кредо – “Бачу ціль, та не бачу перешкод.” Може бути науковцем (Scientist) чи командиром (Commander). Основні характеристики: логічність і технічність. Цінує кількість, а не якість.

  • Integrator обожнює спілкування та нетворкінг. Може бути мрійником (Dreamer) чи командним гравцем (Teamer). Для нього/неї гармонія в команді найголовніша. Емпатична, дипломатична особистість, для  якої важливі спільні цінності.

У інтегратора більш за всіх розвинута емпатія, що з одного боку допомагає йому/їй комунікувати з членами команди, а з іншого робить його більш чутливим до слів та поведінки інших людей.

Тому, коли компанія думає про розвиток навичок емпатії у своїх співробітників, обов’язково потрібно знайти та виключити інтегратора із тренінгу.

До речі, для ефективної роботи команди, у команду мають входити усі типи особистостей!

В одній людині переважають два типи

bc_overview_60wx72h.jpg

Як виявилося, чотири характеристики являють собою “чистий” тип. У реальному житті, у кожного з нас переважають два типи.

  1. Pioneer + Driver: розуміє ризики, швидко приймає рішення, не зациклюється на помилках, вирішує за команду, пробує нове.
  2. Integrator + Guardian: уникає ризиків, стримано приймає рішення, враховує помилки, досягає результатів, довіряє перевіреним старим методам.
  3. Driver + Guardian: любить таблиці, цінить індивідуальну роботу, стримує емоції, має взірцеву дисципліну і схильність перевіряти факти та ідеї.
  4. Pioneer + Integrator: будує стосунки між людьми, любить командну роботу, емоційний, та, на від міну від попереднього типу, довіряє людям та ідеям.

Я пройшла тест на сайті Делоіт (англійською), і в мене Pioneer+Integrator! Я дуже рада, тому що Pioneer мені був найближчим до душі.

Під час воркшопу мені здалося, що емпатія буде рости у попиті на ринку праці.

Як визначити Інтегратора в команді

(Переклад частини із офіційного блогу)

Слоган інтегратора: Консенсус рулить! (Порозуміння головне)

Найсильніші риси інтегратора – схильність уникати конфронтацій та шукати консенсус, емпатія та толерантність до неоднозначності.

Інтегратори поєднують людей. Вони сходяться із іншими, акцентуючи увагу на стосунках і прагнучи допомогти. А також вони єднають ідеї. Їх спосіб мислення нелінійний, великомаштабний і контекстуальний. До того ж, вони традиційні, довірливі та віддані.

При прийнятті рішень інтегратори спитають думку кожного та спробують зрозуміти чи всі задоволені. Вони не люблять ризикувати, однак, побачивши групу людей, які збираються щось таке зробити, можуть приєднатися.  До того ж, інтегратор подумає двічі перед тим, як приймати рішення, яке може мати негативні наслідки для іншої людині. Вони також схильні змінювати свою думку, про що я писала вище. (Кінець перекладу)

В колективі інтегратор – це той, хто любить спілкуватися із усіма та створювати нові традиції в колективі. Часто така людина вдягає щось цікаве, щоб надати іншим тему для розмови – брошку, яскравий шарф, – чи приносить до офісу щось смачненьке, щоб пригостити всіх. Для цієї людини важливо, що ви думаєте та як почуваєтеся.

І найкращий спосіб залучити інтегратора до спільної роботи – попросити про допомогу.

P.S. Teach for Ukraine та уроки лідерства для нового покоління

Як я вже згадувала, воркшоп, на який я ходила проводився разом із Teach for Ukraine, організацією, яка змінює майбутнє України, виховуючи нових лідерів.

“Навчай для України” шукають талановиту молодь із навичками емпатії, яка б могла навчати дітей із віддалених регіонів України, та слугувати для них рольовою моделлю. Не має слів, щоб передати, як я поважаю їхню роботу!

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s